סכסוך אחים פרקים 8 + 9!!! (הוצאה כפולה)

שלום לכולם, כאן פאפט. חיכיתם הרבה לפרקים, הא..? קודם כל, מי שלא יודע/ת הפרקים נדחו בשבוע אך חזרו בהוצאה כפולה.
אני גם די בטוח שלא ידעתם האם נפרסם פרק אחד או שני פרקים (אני מניח שהכותרת מסגירה ועונה על התשובה) משום ששאלו את זה ולא ענינו מגלל שתי סיבות: האם לפרסם שני פרקים בהוצאה אחת או לא, והסיבה השנייה היא כנראה שאנחנו (אני) אוהב לתת לצופים קצת מתח.
טוב, יש הרבה דברים שהרבה אנשים שואלים לאחרונה ואשמח לרכז קצת פה חלק מהדברים וכמובן לעשות פוסט בנפרד על השאלות הללו על-מנת להרחיב וללבן את העניינים לגבי זה.
ראשית, הרבה מכם שואלים "למה אין הרבה פרקים במושלמים", "האם הפרויקט הזה יסתיים? אם כן, למה אין בו את כל הפרקים?". ובכן, לשאלות הללו אענה עכשיו.
הפרקים נמחקו עקב זכויות יוצרים בשרתי גוגל דרייב אשר נמצאים באמריקה. על-פי תקן DMCA (זכויות יוצרים) גוגל דרייב מוחקת אוטומטית פרקים בגלל פחד לתביעה.
בפרויקט עולם מואץ לפני שנה וחצי נמחקו מס' פרקים ולא יכולנו לשחזר לדרייב. לכן, העלינו את כל הפרקים לפני כמה חודשים על שרת נוסף הלוא הוא Mega ואם יקרה משהו במגה (סיכוי קלוש) נעלה לכמה שרתים במקביל על-מנת להפיק את מיטב התועלת האפשרית עבור הצפייה בפרקים.
רבים אחרים שואלים למה כרגע אנחנו לא מוציאים ומפרסמים עוד פרויקטים. לשאלה הזו אענה בפוסט הבא משום שאני רוצה לרכז את הפוסט הזה רק לשם זה (אתם תבינו לבד למה. יש מצב על-פי מה שכתבתי אנשים כבר הבינו.)

טוב, לאחר חפירה מרובה (אני לא דביר, כן… הוא חופר הרבה יותר) הגיע הזמן לשני הפרקים. אז.. אשמח קודם כל לתת קרדיטים לאנשים הנהדרים אשר עמלו בפרקים מזמנם החופשי
והדרך היא להכרת תודה. המעט שניתן לעשות הוא לתת להם קרדיט על עבודתם, נכון?

 

Screenshot_1

התמונה לא יצאה הכי טובה, גומן… (דרך אגב, מי זה "הוא?")

קרדיט של פרק 8:
מתרגמים: אילון ויהונתן
עורך לשוני: גד
טייפסטר: TheJoker
קריוקי פתיח: TheJoker
קריוקי סיום: ניצן
קידוד: TheJoker

supersubdrive

קרדיטים של פרק 9:
מתרגם: יהונתן
עורך לשוני: ניצן
טייפסטר: TheJoker
קריוקי פתיח: TheJoker
קריוקי סיום: ניצן
קידוד: TheJoker

supersubdrive

11 תגובות על “סכסוך אחים פרקים 8 + 9!!! (הוצאה כפולה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *