מתיחת פנים לאתר?

היי! היי… היי… היי… ([הד נוגח כאיילה שלוחה בין התפזרויות הרים]).

ראשית, וואו. המון זמן לא חיברתי פה פוסט (=שלא נדע עוד צה"ל), זו בהחלט תחושה מרעננת. שנית, אין ספק שאוכל לתרץ את הסיבה למחדל בעזרת המון משפטי באז וטריקים נבובים מן השורש, אך האמת העגומה היא שפשוט סמכתי על יהונתן־סאן קצת יותר מדי בעת הפגרה־ כלומר, בעת הגיוס. מי מכם שלא זוכר אותי\ואו כבר הספיק לשכוח, שמי דביר (או ״קפטן״, גם זה תופס); בעברי נתתי יד במלאכת הפאנסאב השוטפת של האתר, סייעתי בניהול הקבוצה ושחררתי טפיחות על שכמו של המייסד אריאל כאשר היה בכך צורך. כיום אני נע בין כל הטייטלים האלו ומאלכס עמדת שותף לשל אריאל באחזקת האתר, וכן־גם יוזם עניינים לוגיסטיים כאלה ואחרים במידה שתינתן ההזדמנות.

אחד מהמהלכים הללו היה לרקוח מראה חזותי חדש לאתר – התוצאה הראשונית מונחת כאן לפניכם. אנחנו עדיין מתחבטים בינינו ובין עצמנו בתהיית אופי העיצוב ובתוכנו, לכן שינויים דרסטיים בעיצוב צפויים לנחות תחת הדלת במהלך הימים הקרובים; עמכם הסליחה ואביכם התודה (יכתב לזכותי שעודד פז מהפיג'מות לא המציא את בדיחת הקרש הזו).

לשאלות נוספות, התעניינויות, טענות ומענות – יש את יהונתן. סתם, יש גם אותי. ניתן למצוא אותי בכתובת הסקייפ ״dvirs11״ (אנא הזדהו על־מנת שאוכל לקשר מי אתם ומאיפה באתם).

יאללה. הלכתי לעשות משהו מועיל יותר כמו לשנו"צ או לגעור בציפורים הרובצות תחת החלון הימני שלי.

תגובה אחת על “מתיחת פנים לאתר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *