יומולדת 3🎂🎉🎁

שלום לכל הצופים! סופר-סאב כבר בת 3! שלוש שנים עברו! אני יכול לומר בכבוד שעשינו כברת דרך מאז יום הווסדנו. כמו שכבר הזכרתי, יום ההולדת שלנו הוא בכלל ב-20 ליוני, אבל לצערנו איחרנו את המועד בגלל עבודה מרובה… בכל מקרה, כל התודות על הפרקים שאתם מקבלים מדי שבוע מגיעים אך ורק לכוכבי הקרדיטים, חברי הצוות של האתר, לכן נתן להם את הבמה.

ברכות הצוות:

אריאל | פאפט | : מזל טוב 3 לסופר-סאב.
מה היה מאמין שנגיע לרגע הזה?
סופר-סאב במהלך דרכה חוותה קשיים, הצלחות, רגעים שמחים ועצובים, פרידות ואף היכרויות חברי צוות חדשים.
סופר-סאב היא "סופר" פשוטו כמשמעו. כנגד כל הסיכויים היא חיה ובועטת, ובעזרת ה' תימשך כך עוד שנים טובות. אני כמנהל, לא האמנתי לרגע המיוחל יום הולדת 3.
יום הולדת 3 מסמל הרבה דברים – בחיים ואף גם בתורה. בתנ"ך מספר 3 מסמל שלמות: שלושת האבות, שלושת הרגלים וכו'.. אך מה שמיוחל ביום ההולדת, זה שבשנה הזו היו מספר רגעים שלא חשבנו שנגיע ליום הזה, אבל הצלחנו! ואני, המינימום שאוכל להגיד זה תודה. תודה לכם, הצופים אשר תמיד הייתם כאן וצפיתם ועודדתם אותנו אם זה בתגובות "תודה רבה" או תגובות שחיממו את ליבנו. תודה לכם, צוות האתר אשר תורמים מזמנכם הפנוי עבור קהילה מקסימה שכזו אני חייב לציין, שבלעדיכם שום דבר לא היה קורה. אני, כמנהל ומייסד הקבוצה שמח שהקמתי אותה עם רועי, ובהמשך הגיעו עוד מספר אנשים אשר עמלו בעבודתם הנאמנה עבורם, עבורכם, עבור הקהילה.

.

רועי: וואו!
מי היה מאמין שנצליח להתמיד כלכך הרבה ולספק אתכם, הצופים? מי היה מאמין שנצליח להביא את הקבוצה מצוות של שלושה אנשים לצוות חזק, גדול ומשקיע של מתנדבים? מי היה מאמין שאחרי כל הקשיים, המריבות, נצליח עדיין להתקיים ולהגיע למספר מאוד מכובד של צופים?
את האמת..
אני לא מאמין!
אני זוכר את הימים הראשונים של הקבוצה וההתקדמות שנעשתה היא אדירה. איזה כיף שזכיתי להקים את הקבוצה המדהימה הזו! אני בטוח שעם ההנהלה הקיימת הקבוצה תמשיך לפעול ולהתקיים למרות שכל הותיקים עוזבים ); אז מקווה שנהניתם מההוצאות שלנו עד היום, ומקווה שתמשיכו להנות ולצפות באתר.
יום הולדת שמח סופר-סאב!

.

דביר | הקפטן | Remnant:

אם כבר בביטלס עסקינן, אז כבר אמשיך לכתוב את ברכתי תוך כדי שאני מאזין לשיר הנ"ל. הבחירה בבית הראשון של השיר המקסים הזה נבעה מעצם היותה נורא קשורה (אם כי בעקיפין) לקבוצה ולי כעצמאי; בפעמים בהן הייתי רובץ בין הפוסטים ומטמטם לכולם את המוח בעת שכל מעלליכם בעולם היו לצפות בתכני האתר ולהמשיך הלאה בחייכם אחר־כך, מעין קשר נורא ברור ומובהק בין הצדדים שהייתי מוכרח להפוך לאפלטוני ומטריד. בפעמים בהן כל שרציתם היה לצעוק לי ״goodbye!״ ולסגור כבר את הכרטיסיה בה האתר היה פתוח, ואני הייתי לוחש לאוזניכם ״I don't know why you say goodbye, I say hello – hello hello״ וממשיך לחפור עד שלבסוף הייתי מעניק באותו פוסט קישור לתרגום הרלוונטי. כן, זה הייתי אני. מסיבה שלא ידועה לי, הקבוצה הזו תמיד מרחה על פניי חיוך רך ונונשלנטי המחייב אותי לעשות למענה משהו. לא משנה אם היה מדובר בתרגומים, בטייפסטינג מזדמן על כל צורותיו או גם אם היה מדובר – כן־כן, אני יודע – בפוסטים ארוכים ומשעממים שוודאי העלו, מעלים וכנראה גם עוד יעלו בכם את הרצון לבצע מקלחת צוננת עם טוסטר – הייתי מתייצב באהבה ובהבנה למשימה מבלי לשאול שאלות. זה התחיל כאשר הגעתי כמחליפו הארגוני (הזמני) של רועיקו התותח, זה המשיך כאשר הייתי עוזר לאריאל בעבודתו השחורה וזה נגמר כאשר תליתי את הנעליים ופיניתי את מקומי לתותחים הבאים שיתייצבו גם הם באהבה ובהבנה גדולה לקבוצה (צה"ל, אני מסתכל עליך). אך למרות הכול, לא אוכל לנטוש את הקבוצה הזו לגמרי. הקסם שלה, הקהל שלה, חברי הצוות שבה, הכול מרגיש מחייב ומזמין. אולי גם זו הסיבה שבגללה בחרתי באותו שיר של ביטלס; לעולם לא אפרד, אלא אמשיך לבוא כדי לבדוק מה קורה.

כנימת סיום, ארצה לכתוב תודה! גדולה לכולם. לחברי הצוות המדהימים שהכרתי ולא אשכח לעולם, ביניהם אליהו (נקסט), אורוש, עמיתי, שרון, ליטל, אושר, נהוראי, אביב, שירוש, ספיר, גל, אוהדוס, טל, תום, ישי וכמובן גם יהונתן, חברי הצוות החדשים (והמדהימים לא פחות) שאני עדיין מנסה להכיר ולקהל המדהים שליווה אותנו לאורך כל השנים האלה. בנוסף ארצה להקדיש תודה חמה למנהלים השונים (גם אלה המצויים בדימוס) שליוו את האתר לכל אורכו – אריאל, רועי ותומר – רציתי לנצל את הבמה הזו ולכתוב שאין עליכם בעולם, שמרו על עצמכם תותחים. היה לי התענוג להכיר אתכם.

כאן היה דביר AKA הקפטן. הגיע הזמן לתת לספינה להפליג לאור הירח הבוהק, ולכו תדעו, אולי אפילו תצפו בשמי באחד מן התרגומים הבאים (;

.

יהונתן | CousCous Bun:  שלום לכולם, ברכתי תכתב אחרונה בסדר המנהלים משום שהייתי רוצה לתת להם קצת כבוד, לחלקם זו תהיה שנת הפעילות האחרונה בקבוצה, מחלקם יכול להיות שלא נשמע עוד הרבה.

אז יום הולדת שמח לסופר-סאב! זו השנה השלישית שלי בפאנסאב כעת, שנתיים תמימות חלפו ועברו להן בסופר-סאב בלי ששמתי לב. דברים רבים מספור עברתי באתר הזה, אני אפילו לא יכול לתאר לכם מה זה שהרגע ממנים אתכם להיות מנהלים של קבוצת פאנסאב שקצת מתפרקת. אם יש שלושה דברים שאני יכול להגיד על חוויותיי בסופר-סאב, הם כנראה יהיו: הניהול הוריד לי שנים מהחיים. הניהול מכשיר לחיים. ויותר מהכל, כל שחרור שאתה יודע שהיית חלק ממנו, בצורה הקטנה עד הגדולה ביותר, ממלא גאווה ענקית. סופר-סאב לימדה אותי הרבה וגרמה לי לרכוש לה אהבה בהמשך הזמן, כמו שאני מקווה שיקרה לכל מי שיגיע והגיע לקבוצת פאנסאב, במיוחד לסופר-סאב. בסופר הכרתי הרבה חברי צוות טובים, עברתי עליות, מורדות, עליות ושוב מורדות. אבל יותר מהכל: אני זכיתי לנהל ולקדם את סופר-סאב. רק השנה עבדנו על 14 פרויקטים (כולל ספיישלים ואובות)! אני גאה להכריז על סופר-סאב כבת 3, עם 32 פרויקטים מושלמים! כולל אובות, ספיישלים וסרטים.(אני יודע שקשה להאמין, אני גם ספרתי והייתי כזה "מה?!")  אני רוצה להודות לכל חברי הצוות שלקחו חלק בעבודה! גם אלה שלא אתנו. (רק שתדעו, שהברכה של דביר לקחה רק 372 מילים הפעם. ביום ההולדת הקודם היו 499 מילים)

.

ואחרי חפירות שכנראה יעלפו חלק מאתנו, ברכות משאר חברי האתר. קצרות קצת יותר (תודה לאל), אך מלאות באותה אהבה.

ניצן | nitzan…lost it: זו הייתה שנה עמוסה בפרויקטים מדהימים. היא לא הייתה קלה: היו עליות ומורדות אבל התוצאה יצאה מצוינת.
תודה לחברי הצוות על שנה מדהימה, ותודה לכם, הצופים שמעודדים אותנו להמשיך להוציא פרויקטים חדשים בכל פעם מחדש. יש לי העונג להיות בקבוצה סופר-סאב, ואם גם אתם אוהבים את סופר, אל תשכחו להגיב והכי חשוב לצפות בפרויקטים שלנו. אל תשכחו לרשום תגובות מפרגנות ואוהבות!

שקד | neko-neko chan: טוב, אז קודם כל מזל טוב לאתר (HAPPY BIRTHDAY). רציתי להגיד שכמו שאר חברי הצוות, אני שמח וגאה להיות חלק מהקבוצה הזאת, לתת מעצמי, ולראות את השאר עושים זאת במקום מיוחד שנקרא סופר-סאב.

אלעד | elad715: מזל טוב לסופר-סאב! אני הצטרפתי לא לפני הרבה זמן אז אין לי הרבה מה לומר. רק ששלוש שנים לקבוצה זה מרשים ביותר עם 20+ פרוייקטים מושלמים ושוב פעם מזל טוב, ותהנו מהפרקים החדשים  (:

איתי | itay227: מזל טוב!!! אני לא כאן הרבה זמן, אבל אני יכול להגיד שהקבוצה הזאת מדהימה ואני נהנה מכל רגע כאן. אני מקווה שיהיו עוד הרבה ימי הולדת!

אבישי | AnimeBoy: שלוש שנים זה לא קצת. גם לא לצוות המדהים (שאני חלק ממנו, כן כן, כי אחרת לא הייתם רואים את זה) שעובד ושעבד על האתר עד עכשיו ושצריך להיות גאה באתר (גם אני). סופר-סאב, היה בין האתרים הראשונים שפתחו לי את הדלת הגדולה והרחבה לעולם האנימה ולהרבה סדרות חדשות שלא הכרתי ולא ראיתי עוד. למרות שהצטרפתי לסופר-סאב רק השנה, אני מרגיש שאני חלק מהאתר למרות שאני לא עושה הרבה (רק עורך לשוני, כאילו שאפשר לומר "רק") אני מרגיש חלק מסופר-סאב. בקיצור, תראו את הסדרה שערכתי לשונית "הילדים הבעייתיים הגיעו מעולם אחר, הלא כן?". סתם, החלק הכי חשוב זה שתמשיכו לצפות בעוד אנימה (ואם אתם לא עומדים להמשיך לראות עוד אנימה אז מה אתם עושים בכלל באתר הזה צאו מיד ואל תחזרו עד שתאהבו אנימה) או לקרוא מנגה או כל מה שקשור לזה. כי סופר-סאב היא גוף, ואתם הדם שזורם בעורקים ונותן לאתר את החיים שלו (אנטומיה בסיסית מאוד). תודה לכולם הצופים והצוות כאחד.

ושאר חברי צוות סופר סאב מאחלים: מזל טוב!

.

גדלנו בשנה, חפרנו רבות, איחלנו איחולים, והגיעה זמנן של מתנות יום ההולדת של סופר (זה אמור להיות הפוך… כבר שנה שניה שאנחנו חושבים על זה).

לפני שנגש למתנות שצופים בהן, ארצה לתת מתנה קטנה לחבר'ה מאוד נחמדים. החלטנו השנה להזכיר את המגיבים, כן כן, המגיבים הכי נלהבים שלנו, כשגם שמעצבן, וכואב, וקר, עדיין מגיבים לנו בפוסטים ומשמחים אותנו. לכן, נרצה ונשמח לציין את שני המגיבים הגדולים בכל שלושת שנות האתר:

amit123000123000 

Rotem

תודה רבה לכם! על כל התגובות החמות. אפילו תגובה קטנה כמו "תודה" מחממת לנו את הלב.

ותודה מיוחדת שאני חושב שהוא היה צריך לקבל אותה כבר מלפני הרבה זמן, NARUTO_KUN שהגיב לנו 220 תגובות!! כמעט על כל פוסט מתקומת האתר. ברצינות, יש לו תגובה גם בפוסט הראשון. תודה רבה לך! אדם יקר שכתב לנו תגובה אחת בכל פוסט אצלנו כמעט מאז שאריאל ורועי נוססו את דגל סופר-סאב.

אני רוצה להודות גם לכל המגיבים שהגיבו גם פעם אחת או פעמיים! כל תגובה קטנה גורמת לנו להמשיך לעשות את המלאכה הקדושה הזו, אז אל תתקמצנו בתגובות, בשבילכם אלה כמה מילים, בשבילנו אלה קרשים חיוניים ללהבת האתר.

 

עכשיו נגש לקטע מאוד חשוב, סופר-סאב זקוקה לכם! כרגע אנו חווים חוסר גדול מאוד במתרגמים. יש לנו שלושה פרויקטים שאנחנו מתכוונים לתרגם אבל אין לנו אף אחד שיתרגם, איך נעשה זאת?
אנו, סופר-סאב, מזמינים את כולכם, ללא יוצא מן הכלל להצטרף לביתנו החמים! במה זה כרוך? במעט זמן פנוי ורצון לתרום, זה הכול. אתם לא יודעים איך להתעסק עם תכנות תרגום, אך מעוניינים ללמוד? אנחנו נלמד אתכם, נשנן אתכם ונסביר כמה פעמים שצריך עד שתדעו לשחרר פרקים בעצמכם! 
'אוקיי. אז איך מצטרפים לצוות?', פשוט מאוד. יש באתר לשונית שנקראת "דרושים", ובה פרטים ליצירת קשר איתנו. כל שעליכם לעשות הוא להוסיף אותי לסקייפ ולשאול אותנו לגבי התפקיד בו תרצו לקחת חלק. ובאותה הנשימה; חבר'ה, אין סיבה להתבייש. גם אם אתם לא חושבים שאתם בגיל המתאים, או שאין בכם את הכישורים – אל תהססו. אף אחד לא מושלם, במיוחד לא אנחנו. אין דבר כזה 'אי אפשר', הכול עניין של רצון (:

'סבבה. אני אישית לא מעוניין להצטרף אל הצוות, אך אני בטוח שרבים אחרים ירצו לתרום מעצמם עבורו'. לא נורא, גם אם אתם לא רוצים להצטרף אלינו ישירות, אך מכירים אחרים שאולי כן יהיו מעוניינים – אנא, הפנו אותם אלינו. בזמן הזה אנו צריכים כמה שיותר חברי צוות, שיספקו לכם תוכן בשפה העברית.

 

ועכשיו, סוף סוף נעבור אל הפרקים.

גם השנה נביא לכם ספיישלים, אך הפעם הבאנו 14! כדי שלא ישעמם.

ספיישלי עולם מואץ:

תרגום: nitzan…lost it
עריכה לשונית: CousCous Bun
תזמון: DHR
טייפסטינג: CousCous Bun
קידוד והעלאה: elad715

 

ספיישלי ריקודי הלהב של מתקשרי הרוחות:

תרגום: nitzan…lost it
עריכה לשונית: CousCous Bun
תזמון: DHR
טייפסטינג: CousCous Bun
קידוד והעלאה: elad715

 

ועכשיו, משום מה פריט זה לא הגיע לתשומת לבנו במשך הרבה זמן, לכבוד יום ההולדת החלטנו לתרגם אותו. אובת מצור הדמים: מלך מסעדת המלכים:

תרגום: CousCous Bun
עריכה לשונית: CousCous Bun
תזמון: UrbanTbc
טייפסטינג: CousCous Bun
קידוד והעלאה: elad715

 

אל תחשבו ששכחנו, דאבל סיום דרקון הכאוס:

פרק 11:

תרגום: TheSlayer
עריכה לשונית: CousCous Bun
תזמון: Dame Desu Yo
בקרת איכות: CousCous Bun
טייפסטינג: CousCous Bun
קריוקי פתיח: מיכה + CousCous Bun
קריוקי סיום: CousCous Bun
קידוד והעלאה: elad715

פרק 12:

תרגום: CousCous Bun
עריכה לשונית: CousCous Bun
תזמון: Dame Desu Yo
בקרת איכות: CousCous Bun
טייפסטינג: CousCous Bun
קריוקי פתיח: מיכה + CousCous Bun
קריוקי סיום: CousCous Bun
קידוד והעלאה: elad715

 

ומתנה אחת אחרונה, פתיחתה של עונה חדשה עם סדרה חדשה, הילדים הבעייתיים הגיעו מעולם אחר, הלא כן?

תרגום: אופק
עריכה לשונית: nitzan…lost it
תזמון: Commie
בקרת איכות: CousCous Bun
טייפסטינג: CousCous Bun
קריוקי פתיח: nitzan…lost it + CousCous Bun
קריוקי סיום: nitzan…lost it + Tony-kun
קידוד והעלאה: elad715

 

יום הולדת שמח! נתראה ביום שלישי! (הבא)

 

CousCous Bun

CousCous Bun

אני בן אדם מוכשר, דייקן, הומוריסטי, יפה, ומשכיל. ובראשי תיבות מדהי"ם. וגם צנוע כמובן XD

34 תגובות על “יומולדת 3🎂🎉🎁

 • 30 ביוני 2017 בשעה 19:26
  קישור ישיר

  אההה אני מופיעה בפוסטט ^^
  מזל טוב!
  ותודה על הכל 🙂

  להגיב
 • 30 ביוני 2017 בשעה 20:42
  קישור ישיר

  מזל טוב!!!
  וגם הקישור של האנימה הילדים הבעייתיים לא עובד אז עם תוכלו לתקן את זה בבקשה

  להגיב
 • 30 ביוני 2017 בשעה 23:51
  קישור ישיר

  מזל טוב! אכן שלוש שנים של כיף ופרויקטים מעולים! ועד 120 לקבוצה 3>!

  באמת תודה רבה על הכל באמת הפתעה נעימה ^^

  להגיב
  • CousCous Bun
   10 ביולי 2017 בשעה 16:21
   קישור ישיר

   לכולנו היתה הפתעה נעימה (: בעזרת השם נעשה את הקטע הזה גם בשנה הבאה והשמות ישתנו. 😁😉😋

   להגיב
 • 1 ביולי 2017 בשעה 21:29
  קישור ישיר

  מזל טוב
  תורה רבה על כל המאמצים והעבודה הקשה

  להגיב
 • 2 ביולי 2017 בשעה 0:57
  קישור ישיר

  מזל טוב למרות שאני לא עוני לפוסטים אני רוצה להגיד תודה תודה תודה שאתם מתרגמים לנו

  להגיב
  • CousCous Bun
   10 ביולי 2017 בשעה 16:19
   קישור ישיר

   תודה לך שהגבת, תשקול להגיב בפוסטים מדי פעם. 😁

   להגיב
 • 4 ביולי 2017 בשעה 9:08
  קישור ישיר

  וואוו סופר סאב , כבר הרבה זמן שאני עוקב אחריכם , אתם פשוט אדירים ! אתם צוות אדיר ששובר מחסומים וקשיים , מצפה בקוצר רוח להפתעות הבאות שיהיו לכם (ב"ה) אתם לא יכולים להבין כמה אני חולה על הקבוצה הזאת !.

  להגיב
  • CousCous Bun
   10 ביולי 2017 בשעה 16:18
   קישור ישיר

   תודה על כל המחמאות! מחסומים וקשיים עברו עלינו כמו גשם… תודה לחבר'ה כמוך שמעריכים ומגיבים!

   להגיב
 • 5 ביולי 2017 בשעה 12:40
  קישור ישיר

  מזל טוב!!
  אתם מדהימים אין עלכם צוות מצוין…
  תודה רבה על התרגום המושקע ובכללי על כל דבר שאתם עושים, פשוט עבודה אלוהית חולה עלכם! 😍😚😙

  להגיב
 • 5 ביולי 2017 בשעה 15:19
  קישור ישיר

  מזל טוב!!!!!😄😄😄🎉🎉🎉
  אתם עושים עבודה מדהימה!!!!
  מאחלת לכם להמשיך לשמח אנשים בעזרת האנימות שאתם מתרגמים.
  😄😄😄🎉🎉🎉

  להגיב
  • CousCous Bun
   10 ביולי 2017 בשעה 16:17
   קישור ישיר

   אם שמחנו אותך, כבר התרגשנו. 😁

   להגיב
 • 5 ביולי 2017 בשעה 16:24
  קישור ישיר

  מזל טוב לרגל יום הולדתכם!
  אין לי מה לומר חוץ מלאחל לכם שתמשיכו לעשות פאנסאב איכותי ושנזכה לראות את פוסט ה-4 שנים D:

  להגיב
 • 6 ביולי 2017 בשעה 3:15
  קישור ישיר

  וואו איך עוברים שלוש שנים מזל טוב עד מאה ועשרים פרוייקטים זה האתר מבין הראשונים שהתחלתי לראות דרכם אנימה יש לכם תרגום ותודה על כל העבודה הקשה.

  להגיב
 • 6 ביולי 2017 בשעה 3:16
  קישור ישיר

  מזל טוב!!!! 🎉🎊🎉🎊
  הילדים הבעייתיים הגיעו מעולם אחר, הלא כן? זו סדרה נדירה מקווה שתתרגמו את כולה מהר ותוציאו אותה.

  להגיב
 • 6 ביולי 2017 בשעה 13:00
  קישור ישיר

  בבקשה תתרגמו מהר את הפרק של "הילדים הבעיתיים"(אין לי כוח לכתוב את כל הכותרת)!
  אני רוצה להמשיך לראות ואני מת משיעמום בבית שלי!!1

  להגיב
 • 6 ביולי 2017 בשעה 13:37
  קישור ישיר

  סופר סאב אתם קבוצה מדהימה עם הרבה יכולת מזל טוב לכם על שלוש שנים מדהימות ותודה לכם על שאתם מתרגמים את האנימה החדשה ציפיתי שקבוצות יתרגמו אותה אבל לא תירגמו ועכשיו אתם מתרגמים תודה לכם אתם קבוצה מדהימה ומזל טוב

  להגיב
 • 9 ביולי 2017 בשעה 17:32
  קישור ישיר

  אתם הולכים לתרגם את האנימה "הילדים הבעייתים הגיעו מעולם אחר, הלא כן" ? כי האנימה עדיין נמצאת במתוכננים למרות שתירגם את הפרק הראשון

  להגיב
 • 12 ביולי 2017 בשעה 11:22
  קישור ישיר

  אמאל'ה אמאל'ה .. סופש קטלני מצפה לי
  המון מזל טוב .. מצפה לעשור 😊
  תודה רבה לכם אלופיםםם

  להגיב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *