יום שלישי! גורן לאגן אקסטרס! ???????????????????????????????????????????????????????????????☕??? ⚽??⚾????⛳???????⛷?⛸??????⛹???????????????????????????????

ווהו!!! אז סוף סוף אנחנו פה, ביום השלישי/שישי לשבוע/רצף ימים/ספיישל שמונה ימים/חנוכה מוזר כזה?- של גורן לאגן אקסטרס!

(ראיתם כמה אימוג'ים דפקתי בכותרת? לוקח להם זמן להיטען?)

אז היום תקבלו דברים שחיכיתם להם הרבה הרבה זמן! אפשר לראותם פה(קישור)! וביום שלישי אלה(קישור) יתפרסמו! (אין באמת קישורים!!! עבדתי עליכם… ><)

אז היום אתם צופים נאמנים תיהנו מפרויקט שנקרא  Gurren Lagann bugubugubo, סתם סתם מפרויקט שנקרא Gurren Lagann Parallel Works 1 (עונה 1, קישור לאנימה ליסט) וביום שלישי תקבלו את עונתו השניה.

בעקרון זה אוסף של סרטונים קצרים המציגים דמויות מטנגן טופה גורן לאגן בעולמות חלופיים. וכל פרק הונפש ובוים בידי אנימטור אחר מ-Gainax.

לכל פרק עלילה אחרת ולא קשורה לפרקים האחרים, לפרקים יש עלילות שונות ומגוונות וחלקן ממש לא מובנות. אני יכול להגיד לכם מנסיון שממש הלכתי לאיבוד בתוכן. בפרק הראשון יש סגנון ארופאי מימי הביניים בפרק השני יש סיפור על מכונת מזל בפרק השלישי יש סגנון יפני מובהק וככל שזה ממשיך הסגנונות גדלים ונהיים מוזרים, יפים ומושכים. ממש סדרה מסתורית. הפרקים קצרצים ולא עולים על עשר דקות במקרים הפרועים ביותר.

לעונה הראשונה ישנם שמונה פרקים, וד"א השמיני שימש ביפן וארצות הברית כטריילר לסרט הראשון של גורן לאגן, שגם ד"א תורגם בפאסט סאב.

לפעמים בפרקים יראה כאילו מישהו מדבר אבל לא יהיה צליל או תרגום- זה בכוונה, לא לדאוג.

ארצה שתדעו שעבדתי על הסדרה הזו קשה מאוד מאוד מבחינת הטייפסטינג. אני ממש קרעתי את התחת בשבילכם! ולכן, אני אבקש ממכם שתי בקשות צנועות:

1. הפשוטה יותר- לחצו על אחת הפרסומות באתר בשביל הישרדותנו הגוברת!

2. הגיבו באתר! איך נדע שאתם פה?!

supersubdrive

טורנט

קצת תמונות:

564+4
גוד פור אדיאנה, מופצצת לה כך מספרים. רואים שהיא החלימה!
3545
ממה אתם כה עצבניים קאמינה ויוקו מצוירים גרוע? אה ויוקו~ יוצא לך משו~~?
1355
כן! יורים וזה…
.353584
על מה אתה מסתכל?! הא?!!! ?

|

|

|

|

|

נתראה עוד יומיים עם העונה השנייה ובשורה קצת עצובה, ביי ילדודס!

חתימהCousCous Bun4

CousCous Bun

CousCous Bun

אני בן אדם מוכשר, דייקן, הומוריסטי, יפה, ומשכיל. ובראשי תיבות מדהי"ם. וגם צנוע כמובן XD

4 תגובות על “יום שלישי! גורן לאגן אקסטרס! ???????????????????????????????????????????????????????????????☕??? ⚽??⚾????⛳???????⛷?⛸??????⛹???????????????????????????????

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *