דאבל D!

מה קורה חבר'ה?

שמי דביר, כפי שחלקכם כבר יודעים ואני מנהל את הפרויקט של DxD. קודם כל, ארצה להתנצל בשמי ובשם שאר חברי הצוות על תקרית הפרק האחרון. קרו כל מיני דברים, בעיקר כשלים טכניים בתקשורת חברי הצוות וזה היה הגורם לאיכותו הירודה מהרגיל. אנו מתנצלים ומעבר לעובדה שערכנו לשונית את הפרק לפי השגיאות שפרסמתם לנו כאן ובעמוד הפייסבוק, אנו מודיעים שכל הפרקים, ללא יוצא מכן הכלל, יעברו קידוד נוסף ויעלו בעריכה לשונית נוספת, גם אם היו דיי טובים.

דבר נוסף: כפי ששמתם לב, פעילותינו ירדה למינימום. כן, שוב. אנו בעיצומם של תקופת בחינות הבגרות, שרוב חברי הצוות עושים אצלנו ולכן השחרורים ירדו, מן הסתם. אשמח אם תמשיכו לעקוב אחרינו, על-אף שאיננו מעלים כפי שהעלינו בעבר, כי באמת חבר'ה, כשתקופת היובש תיגמר ־ אנו נחזור להוציא בכל הכוח!

יאללה, איפה הפרקים? (:

ריאס, חזרנו אלייך!

הפרק השישי – קרדיטים:

תרגם: ריפ

ערכו לשונית: שמעון האלוף + דביר

תזמן: דביר

קריוקי: אריאל

קידד והעלה: דביר

לכניסה לפרק לחצו עליי

טוק-טוק. מי שם?

הפרק השביעי – קרדיטים:

תרגם: דביר

ערך לשונית: דביר

תזמן: דביר

קריוקי: אריאל

ביקרו איכות: מתן + דביר

קידד והעלה: דביר

לכניסה לפרק לחצו עליי

 

8 תגובות על “דאבל D!

 • 19 במאי 2015 בשעה 20:03
  קישור ישיר

  תודה תודה ותודה גם בתקופה של בגרויות מתכונים מבחנים וחיים האישים שלכם אתם מוצא פרקים ועוד דאבל אני לא מאמין מעריך אותכם מאוד ואוהב אותכם מאוד

  להגיב
  • 22 במאי 2015 בשעה 15:25
   קישור ישיר

   יש לך את לוח העדכונים. בכל פעם שמשהו זז עם הפרויקטים, אנו מעדכנים אותו. רק לשם הדוגמה – לוחמה קסומה כרגע בהליכי סיום של עריכה לשונית ומתקשרי הרוחות באותו תהליך, גם-כן. לא נרצה לשחרר משהו עד שלא נהיה בטוחים ב-100 אחוז שהוא מוכן.

   שבת שלום. 🙂

   להגיב
  • 22 במאי 2015 בשעה 15:46
   קישור ישיר

   לגבי לוחמה קסומה…אני מקווה שהפרקים יצאו עד יום שלישי 😀

   להגיב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *